Agnieszka i Rafał | stylizowana sesja ślubna w Krakowie

Stylizowana sesja ślubna ma to do siebie, że wszystko można wcześniej idealnie przygotować. W najdrobniejszych szczegółach, tak, by było jak najpiękniej. O zaplecze tej sesji zadbali Kasia i Kuba, czyli najlepszy według mnie duet fotografów ślubnych w Polsce – Malachite Meadow. Zdjęcia wykonywaliśmy podczas zorganizowanych przez nich warsztatów fotograficznych, które odbywały się w (dawno temu) moim magicznym Krakowie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Piękne światło i wnętrze Studia MILK zdecydowanie pobudzały kreatywność, a wspaniałe dekoracje od Kwiaty Wianki zachwycały w każdym kadrze. 

Stylizowana sesja ślubna to jednak nie tylko ładne dodatki, ale przede wszystkim piękni ludzie i historia jaką mają w sercu. Aga i Rafał pobrali się w maju, dokładnie tego samego dnia i w tym samym roku co ja z moim mężem. W każdym ich geście widać było jak bardzo się kochają. Totalnie przepadłam w sarnich oczach Agnieszki i jej czarującym uśmiechu. Rafał z kolei intrygował swoim spojrzeniem, bo jego oczy, choć szaro-stalowe, miały w sobie ogrom ciepła. Zaczarowali wszystko dookoła sobą i swoją miłością. Sprawili, że ta sesja nie była tylko kreacją pięknych rzeczy, lecz stała się historią wypełnioną prawdziwymi uczuciami. I to było w tym wszystkim najpiękniejsze. 

A warsztaty u Kasi i Kuby polecam każdemu fotografowi, kto chciałby rozwinąć swoje skrzydła i nauczyć się wielu wartościowych rzeczy. To duet, który w świetny sposób i na wielu płaszczyznach potrafi przekazać wiedzę. A przy okazji mega inspirują i motywują do kreatywnej pracy. 

Zapraszam Was do obejrzenia tych kilku kadrów z mojej pierwszej (i nie ostatniej) stylizowanej sesji ślubnej. 

Stylizowana sesja ślubna
stylizowana sesja ślubna
Stylizowana sesja ślubna
stylizowana sesja ślubna
stylizowana sesja ślubna
Stylizowana sesja ślubna
Stylizowana sesja ślubna
fotograf ślubny kraków