Julia i patryk - SESJA NARZECZEŃSKA W WARSZAWSKIEJ MONSTEROWNI

Ten dzień z Julią i Patrykiem był dla mnie bardzo wyjątkowy. Spotkaliśmy się w walentynkowe popołudnie, w jednym z bardziej klimatycznych miejsc na mapie Warszawy. Biorąc oczywiście pod uwagę te,  które miałam okazję odwiedzić ;). Mowa tu o Monsterowni, totalnie zielonej, nowej przestrzeni na Saskiej Kępie. Gdy tylko odkryłam to miejsce, od razu wiedziałam, że sesja narzeczeńska w Monsterowni to będzie strzał w dziesiątkę!

Na tej sesji zachwyciło mnie nie tylko wnętrze. Byłam na maksa oczarowana Julią i Patrykiem, którzy idealnie wczuli się w klimat. Pięknie otworzyli się przed obiektywem, dając się ponieść walentynkowej, romantycznej atmosferze. Była to niewątpliwie sesja pełna czułości i bliskości. I to jest właśnie ten rodzaj fotografii, który uwielbiam najbardziej- prawdziwy i emocjonalny. Mam nadzieję, że oglądając te zdjęcia poczujecie ten romantyczny vibe i miłość jaka jest między tymi dwojga. Czekam bardzo mocno na kolejną parę, z którą przyjdzie mi zrobić tak bogate w emocje zdjęcia.

Zapraszam Was do obejrzenia tej klimatycznej sesji. I obiecuję, że na pewno nie jest to ostatnia sesja w Monsterowni, jaką zrobiłam 🙂