CZUŁE WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ | VILLA LOVE | SESJA STYLIZOWANA

Korzystając z wolnej soboty w sezonie, co u mnie praktycznie się nie zdarza, przychodzę dziś do Was z nową historią. Powstała ona dzięki zaangażowaniu wielu zdolnych osób z branży ślubnej oraz dzięki Oli i Maćkowi, którzy tą historię wypełnili najpiękniej swoim uczuciem. To wszystko nie odbyłoby się też bez moich zdolnych uczestniczek warsztatów. Trzymam za Was dziewczyny bardzo mocno kciuki, mam nadzieję że ta sesja stała się piękną okazją do rozpostarcia Waszych fotograficznych skrzydeł!
Tę kolejną edycję moich czułych warsztatów fotografii ślubnej zorganizowałam na małopolskiej ziemi, która jest bardzo bliska mojemu sercu. Kocham Kraków, mieszkałam tu przez dwa lata studiów, kocham małopolskie krajobrazy, góry, a więc wybór nie mógł paść na miejsce inne niż Villa Love. Na pewno kojarzycie tą popularną lokalizację na ślubne (i nie tylko) wydarzenia. Moje serce skradła od pierwszego razu, gdy się w niej pojawiłam. Już wtedy obiecałam sobie, że jeszcze kiedyś tu wrócę i stało się. 
Przenieśmy się więc w piękny klimat tej sesji. Życzę Wam miłego oglądania, a sobie odwiedzenia Villi Love ponownie, tym razem by sfotografować w niej prawdziwy ślub i piękne wesele.

 

Miejsce @villalove.etc
Foto I organizacja warsztatów @swiatloiczulosc
Organizacja i koordynacja sesji @joanna_weddingplanner
Kwiaty i dekoracje @about_that_day
Wypożyczalnia dekoracji @manufaktura_staroci
Serwetki, bieżniki @mamyto_wypozyczalniadekoracji
Papeteria @dylwiamaplan
Suknia @sylwiakopczynska_official
Biżuteria @decolove_atelier
Kurtki @custombymj
Buty Panny Młodej @mywishpoland
Garnitur @giacomo_conti_polska
Akcesoria męskie @em_mens_accessories
Słodki stół i tort @tortowy.okruszek
Makeup & hair @natalia_sz_makeup_hair

K&M-177 (Niestandardowy)