WERKA I HUBI | KOLOROWY ŚLUB W DWORKU DIANA

WERKA I HUBI | KOLOROWe wesele W DWORKU DIANA

To był jeden z tych ślubów 2023 roku, na który czekałam całe lato. Aż wreszcie nadszedł ten piękny wrześniowy dzień i nawet niebo wpasowało się w kolorystykę baby blue. Mnie już od samego początku urzekło połączenie tych błękitów z żywymi pomarańczami – te kolory od razu dodawały energii i pozytywnie nastrajały do pracy.
Nie bez znaczenia była też atmosfera, jaka panowała od początku tego dnia – wszyscy w dobrych humorach, bez stresu, na luzie. Zdecydowanie był to jeden z najbardziej pozytywnych reportaży ślubnych w tym sezonie, uśmiech praktycznie nie schodził z twarzy Werki, Huberta i ich najbliższych. Oprócz niego pojawiły się kilka razy przepiękne łzy wzruszenia – i powiem Wam w sekrecie, że był to chyba pierwszy reportaż ślubny na którym mi także popłynęła łezka po policzku. 
Miejsce przygotowań oraz przyjęcia weselnego możecie już znać, bo Dworek Diana pojawił się już wcześniej w opublikowanych na stronie reportażach. Niezmiennie jest to jedno z moich ulubionych miejsc do fotografowania – przepiękna sceneria dookoła, klimatyczna sala, przepyszne jedzonko i mnóstwo girland w ogrodzie, które nocą robią magię idealną na romantyczne zdjęcia.


miejsce: Dworek Diana
dekoracje florystyczne: Kwiatoria
dj: Great Events